Перейти к публикации
Baku365.com
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt
 • advertisement_alt

VusalAze

+Member
 • Публикации

  183
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

256 Excellent

О VusalAze

 • Звание
  Citizen

Personal Information

 • Gender
  Male
 1. Не пишите такое про народ,хотя бы вспомните Мубариза-как он один пошел на врагов,прежде чем нести ерунду такую подумайте хоть..
 2. Bayrağimizi tehqir eden şerefsizin cezasini verib yaxşi edib,düşmenin biri azalib.Unutmayaq ki,ermeniler terrorçu milletdir,terrorçulari da istenilen şeraitde mehv etmek haqqdir!Yalnız qanı bizden olmayanlar bunu qebul etmezler.
 3. Ханым,не судите по этим непонятным юзерам,большая часть народа во время апрел.событий как раз готовы были воевать,и очень многие из Ю.Азербайджана,Турции пойдут добровольцы.Иншаллах наступят эти дни!
 4. Машаллах хорошо всё сказано!
 5. РФ и Иран нас могли бы поддержать?))это из какой сказки интересно😀
 6. Türkiyede yaşayib bu cür danışmaq ne qeder etikdir?bizim Türkiyeden başqa hansi dostumuz var ki?
 7. Möhteşem klip!Tanrı Türkü qorusun!
 8. Täbrikler!Yazılarindan da hämişä ädaletli ve vetenperver insan olduğu hiss edilirdi.täässüf ki,indi az az yazır burda..Uğurlarınız davamlı olsun!
 9. Azärbaycan Prezidenti olmuş şexs haqqinda ancaq şerefsizler bele ifadeler işlede biler!p.s.moderatorlar hemişeki kimi görmemezliye vurublar özlerini..
 10. Allah rehmet etsin ananiza..bu mexluqlara ve bunlara şerait yaradandalara da bu lazimdi ,dirnaq arasi öz missiyalari var,ona göre esebleri qoruyub möhkem olmaq lazimdi bu qeder düşmen varken..hemişe alinmir teessüf ki,anlayiram..
 11. VusalAze

  День выборов

  Senin kimilere çatmaz onun neyi nece ve niye etdiyini anlamaq,"demir yumruğa" berk öyreşmisiz
 12. VusalAze

  День выборов

  Yalandir,o zaman milletin ekseriyyeti Elçibeyi isteyirdi ve temiz seçkini udmuşdu.
 13. M.Ə.Rəsulzade ve Üzeyir Hacibəyov bu milletin en böyük deyerlerinden,şexsiyyetlerinden biridiler.Onlar özlerini Türk hesab edib,Türk adlandiriblarsa hele 100 il qabaq sizden az bilibler bele çixir?!
 14. Niye bizler kökümüzün,milletimizin türk olduğunu deyende bu kimlerdese qiciq yaradir?kim isteyir özunu lezgi,kürd,taliş hesab etsin,amma bizim de soykökümüzün türk olduğunu demeye sizin qeder haqqimiz var.
 15. Это неправда,в 90-х Он уже не пил
×
×
 • Создать...