Jump to content
Baku365.com

ciddi taniwliq.

specialID

Recommended Posts

specialID

39 yawim var.subayam.boyum 180.ali tehsilim var.tek yawayiram.dovlet neft wirketinde caliwiram.ciddi bir xanimla taniw olmaq isteyirem.kontakt+watcap. 0508402271.

• 3 months later...
Eva_J
04.01.2023 в 09:28, Heydar Ali сказал:

W-??????

а что не так?

• Like 1

Heydar Ali
04.01.2023 в 08:45, Eva_J сказал:

а что не так?

Это что за буква? 

• Haha 1

Editor
On 1/4/2023 at 1:09 AM, Heydar Ali said:

Это что за буква? 

965BC9A5-F191-4D6E-9A7D-C16FC89A5487.jpeg

• Like 1
  • Haha 13

Znaya
On 1/4/2023 at 10:20 AM, Editor said:

Вува? Юаю? УаУ?

Editor
On 1/4/2023 at 1:31 AM, Znaya said:

Вува? 

yes

• Like 1

Verman
On 9/16/2022 at 7:33 AM, specialID said:

watcap

Bu söz şatcap oxunur

G-point
04.01.2023 в 09:28, Heydar Ali сказал:

W-??????

Да,определенный контингент ,коего сейчас большинство пишет эту букву именно так. Отличительный признак)

• Like 1

Zaur37
04.01.2023 в 10:20, Editor сказал:

Вува 

Zaur37

Я женился в 38 а невесту нашёл за 4 месяца до женитьбы. Сейчас не плохая семья и двое детей. Удачи.

• Like 1

PortBaku
16.09.2022 в 09:33, specialID сказал:

39 yawim var.subayam.boyum 180.ali tehsilim var.tek yawayiram.dovlet neft wirketinde caliwiram.ciddi bir xanimla taniw olmaq isteyirem.kontakt+watcap. 0508402271.

Neft kompaniyasinda isleyen subay kisinin burda ne isi var?? Neft kompaniyasinda Azerbaycanin en agilli, en savadli, en geseng xanimlar isleyirler, siz orda camaat ozleri ozlerine oz tayini tapir. Ne qeder adam taniyiram neft kompaniyasinda, bank sferasinda, dovlet idarelerinde isleyen adamlar heyat yoldasini ele is yerinde tapir

• Like 1

Konan-from Canada
On 1/4/2023 at 4:24 AM, Zaur37 said:

Я женился в 38 а невесту нашёл за 4 месяца до женитьбы. Сейчас не плохая семья и двое детей. Удачи.

Я тоже поздно женилься

Экономист_Дед
On 1/4/2023 at 7:07 PM, PortBaku said:

Neft kompaniyasinda isleyen subay kisinin burda ne isi var?? Neft kompaniyasinda Azerbaycanin en agilli, en savadli, en geseng xanimlar isleyirler, siz orda camaat ozleri ozlerine oz tayini tapir. Ne qeder adam taniyiram neft kompaniyasinda, bank sferasinda, dovlet idarelerinde isleyen adamlar heyat yoldasini ele is yerinde tapir

Dəqiq?)

Hamısı, yoxsa bir hissəsi?

Əsas binada cəmi 1500 adam oturur, onun da 40%-i olar qadınlar. Amma ən ağıllı, ən savadlı, ən qəşəng məsələsində türklər demişkən, bir balaca abartdınız. 

Və bu tema müəllifinin Neft Şirkətində (yəni SOCAR-da) işləməyinə şübhəm var, açığı. 

PortBaku
04.01.2023 в 21:19, Экономист_Дед сказал:

Dəqiq?)

Əsas binada cəmi 1500 adam oturur, onun da 40%-i olar qadınlar. Amma ən ağıllı, ən savadlı, ən qəşəng məsələsində türklər demişkən, bir balaca abartdınız. 

Və bu tema müəllifinin Neft Şirkətində (yəni SOCAR-da) işləməyinə şübhəm var, açığı. 

Men oz fikrimi dedim, Socar nece dene binasi var

• Like 1

Liliana-Kim

Dəqiq?)

Согласна, с хвалебной одой в честь дам из нефтяной сферы - переборщили, я бы ещё кое-что добавила, но промолчу ))

Автор, успеха вам в этом. 

• Like 1

Экономист_Дед
On 1/4/2023 at 9:35 PM, PortBaku said:

Men oz fikrimi dedim, Socar nece dene binasi var

Qismən haqlısınız:rroza:, amma SOCAR heç də etalon deyil. Əsas binada və kənardakıları tanıyan biri kimi deyirəm. 

PortBaku
04.01.2023 в 21:40, Экономист_Дед сказал:

Qismən haqlısınız:rroza:, amma SOCAR heç də etalon deyil. Əsas binada və kənardakıları tanıyan biri kimi deyirəm. 

Men demirem ki, etalondur. Amma ele idarede ciddi niyeti olan bir kisi istese mutleq ozune uygun bir xanim tapar. Yani men bu fikirdeyem

Экономист_Дед
On 1/4/2023 at 9:48 PM, PortBaku said:

Men demirem ki, etalondur. Amma ele idarede ciddi niyeti olan bir kisi istese mutleq ozune uygun bir xanim tapar. Yani men bu fikirdeyem

Bu fikir daha dəqiq və izahlı oldu, razılaşdıq:conf_icon.php:

• Excellent 1

PortBaku
04.01.2023 в 21:55, Экономист_Дед сказал:

Bu fikir daha dəqiq və izahlı oldu, razılaşdıq:conf_icon.php:

Razilasdiq baba can 👍

• Excellent 1

Zaur37

Dəqiq?)

Mən də çox yerlərdə qız axtarırdım,xətdə Universitetləri də gəzirdim. Axırda girdim evimizin yanında olan aptekə və orda bir qız gördüm.  O qız mənə dərhal xoşuma gəldi amma ona yaxınlaşıb heçnə deyə bilmədim. Arada o apteka gələrkən həmməşə  onu  görürdüm amma yaxınlaşıb öz sözümü deməyə gürurum çatmırdı. Sonra o qız aptekdən çıxdı və üstündə 1 ya 2 il keçənnən sonra mənim atam onu öz iş yerinin yaxınlığında gördü və  onnan soruşdu: -"Sən subaysan?" Subay olduğunu bilənnən sonra onnan telefon aldı və dedi ki-"Oğlum sənə zəng edəcək, o da subaydır". Mən də bir 2 gündən sonra zəng elədim. O zəngdən 4 ay  sonra evləndik. Artıq 17  ildir ki evliyiq. Mənə həmməşə deyirdilər taparsan. Amma axırda atamın köməkliyiknən tapdım.Belə, belə işlər.

• Like 1

Экономист_Дед
On 1/4/2023 at 10:38 PM, Zaur37 said:

Mən də çox yerlərdə qız axtarırdım,xətdə Universitetləri də gəzirdim. Axırda girdim evimizin yanında olan aptekə və orda bir qız gördüm.  O qız mənə dərhal xoşuma gəldi amma ona yaxınlaşıb heçnə deyə bilmədim. Arada o apteka gələrkən həmməşə  onu  görürdüm amma yaxınlaşıb öz sözümü deməyə gürurum çatmırdı. Sonra o qız aptekdən çıxdı və üstündə 1 ya 2 il keçənnən sonra mənim atam onu öz iş yerinin yaxınlığında gördü və  onnan soruşdu: -"Sən subaysan?" Subay olduğunu bilənnən sonra onnan telefon aldı və dedi ki-"Oğlum sənə zəng edəcək, o da subaydır". Mən də bir 2 gündən sonra zəng elədim. O zəngdən 4 ay  sonra evləndik. Artıq 17  ildir ki evliyiq. Mənə həmməşə deyirdilər taparsan. Amma axırda atamın köməkliyiknən tapdım.Belə, belə işlər.

Hər kəsin bir bəxti, qisməti var. Əsas odur xoşbəxt olun. Necə tanış olub evlənmək çox da prinsipial əhəmiyyət kəsb etmir. 

• Like 1

specialID

men hemiwe "W" herifi ile yaziram.bu sadece verdiwdir.bunun savad ile hec bir elaqesi yoxdur.SOCAR wirketine geldikde beli 18 ildir bu wirketde iwleyirem.bu wirketin daxilnde 10 larla idareler var.kim inanmir oz iwidir.ancaq lazim gelse subut ede bilerem.insanlari tanimadan gormeden muhakime edmek dogru deyil.kontaktim geyd olunub.kime ne maraqli gelse soruwa biler.postumda geyd olunan her bir soz dogrudur.haminiza ugurlar.

• Like 2

• 1 month later...
Timemaster

Это...ня дияжейдим...ах, да, тем, кто интернетом начал пользоваться лет 10 как назад посвящается :

W - буква Ш. Использовалась повсеместно в mIRC, odigo, ICQ и т.д. часто употреблялась на форумах, таких как адибаш, диджейс и т.д. люди писали транслитом, так как у многих не было клавиатуры с русскими буквами и во многих работало именно сочетание w=ш, а не sh=ш. 

Сехбят "айтишник" олмагнан догюль, тарихи бильмяк лазымду)

Няся, давам един.