Jump to content
Baku365.com
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Səndən sonra nə miras qalacaq? Dünyaya nə faydan var?

Arximed

Recommended Posts

Arximed

Bu mövzunu açmayacaqdım, çünki bir növ özünü reklama bənzəyir. Mənim belə şeylərə ehtiyacım yoxdur.

Amma qiymət mövzusunda Qabilin kontingentinin ünvanıma yazdığı lazımsız sözlər və bəzi başqa mövzular bu mövzunu açmağa sövq etdi. Çünki, atalar sözündə deyildiyi kimi, bəzilərinin qabağında bir şey etməyəndə deyir bir şeyi yoxdur.

Dünyada, o cümlədən Azərbaycanda yaşayan insanların 99 faizinin ən ali məqsədi pul, ev, bahalı maşın və digər maddi şeylərdir. 

Mən isə qalan 1 faizin içindəyəm. Mən dünyaya töhfə verib faydalı insan olmağa çalışıram. Kontent yaradıram, dünyaya elm öyrədirəm, kanalımın (screen aşağıda) minlərlə insana faydası var, qoyduğum videoların 100 min baxışı var. Coğrafiyası Afrikadan tutmuş Amerikaya qədərdir. Azərbaycanda yüzə yaxın insan mənim yaratdığım kontentdən faydalanır. Bu kontentə görə mən pul almıram. Bunu da davam edəcəyəm, hədəfim milyonlara çıxmaqdır. Mən öləndən sonra bəlkə illər boyu dünyanın müxtəlif millətləri bundan faydalanacaq.

İndi isə mənə dar düşüncəli deyən və deməyən forum əhli. 

Həyatınızdan pulu, maşını, getdiyiniz istirahət yerini çıxardıb cavab verin.

Sizin dünyaya faydanız nədir? Siz öləndən sonra maddi olmayan nə miras qoyacaqsınız? Siz sizi tanımayan insanlara nə fayda vermisiniz?

Həyatınızdan pul qazanmaq

My channel.JPG

Edited by Arximed
  • Like 1

Nasta

Наше наследие наши дети. Учили их выживать не взирая на разные  проблемы. Для этого нужны деньги, много денег. Остальное лирика и романтика.

Azrail

Мяннян сонра hеч ким галмаяджаг, апараджам hамвузу оппалара😝

• Haha 1

Birdman
On 6/9/2023 at 12:29 PM, Arximed said:

İndi isə mənə dar düşüncəli deyən və deməyən forum əhli. 

Həyatınızdan pulu, maşını, getdiyiniz istirahət yerini çıxardıb cavab verin.

Sizin dünyaya faydanız nədir? Siz öləndən sonra maddi olmayan nə miras qoyacaqsınız? Siz sizi tanımayan insanlara nə fayda vermisiniz?

Forum əhlinin düşüncələrini nəzərə alaraq belə mövzu açmağınızı həyat səriştəsiziliyi sayıram...

Sizə işinizdə uğurlar!

Arximed
09.06.2023 в 15:32, Birdman сказал:

Forum əhlinin düşüncələrini nəzərə alaraq belə mövzu açmağınızı həyat səriştəsiziliyi sayıram...

Sizə işinizdə uğurlar!

Tənqid üçün sağ olun...

Mirzə Cəlil də cəmiyyətə sözünü demək üçün kefli İsgəndər obrazını yaratmışdı...

TryImpossible

Korrupsionerlər "dünya-münya" anlayışı hərləmir. Əsas onlar üçün, özlərindən sonra övladlarına, qohumlarına ötürsünlər oğurladıqları milyonları, milyardları. Nəinki dünya, heç ölkə də maraqlı deyil onlara.