Jump to content
Baku365.com

Наши наблюдения - 23

Al Pacino

Recommended Posts

Da Vinci
40 минут назад, Zlaw сказал:

Замечу, что время этих мероприятий я как участник движения, и  думаю не один я,( судя по мимике водителей стоящих в пробках) кто  вспоминает кульфет организаторов до десятого колена)))

Глок вы редко наверное в Баку в последнее время водите машину, поэтому вам показалось, что стало лучше))

с одной стороны некоторые бараны водилы, с другой стороны олени пешеходы, с третей ЙПХ Навуходоносоры продающие права как горячие пирожки... инди гел бу зоопаркда машын сюр:))

В центр в пол 7-го утра доехать можно без проблем))

• Like 1
  • Haha 1

• Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gasiga

174

• Wisdom

107

• Da Vinci

98

• Birdman

94

www mona liza
28 minutes ago, Da Vinci said:

В центр в пол 7-го утра доехать можно без проблем))

вот реально почему у нас шаблон 9-18,00 ??? можно и с 7 -16,00, не так разве  )))

• Like 2

Yukiko

Замечу,излишнее подобострастие наших бывших соотечественников перед местными коренными жителями Европы. До противности. Ребятки, вы со своим миллинэшнл и совковым в придачу менталитетом никогда для них не будете своими, это же очевидно.

Посмотрите показательный фильм "Хлеб и Шоколад" с легендарным Нино Манфреди в главной роли и всё поймете.

Вот только не надо мне в догонку яжнетакойнетакая . Окай, вы не такие, вас такими сделало общество.:diablotin:

• Like 4

Wisdom

Вчера некоего похожего на Импендинг Дума с ранцем на плечах видел. Седой, правда. Рано стареть начал...

• Haha 3

Da Vinci
12 минут назад, www mona liza сказал:

вот реально почему у нас шаблон 9-18,00 ??? можно и с 7 -16,00, не так разве  )))

Можно конечно))

Вредный Крыс
23 минуты назад, www mona liza сказал:

У меня шаблон 10-16)))

• Like 1

Wzor

Заметил злого муслима-нарцисса.

• Haha 1

Yukiko

ДРУЗЬЯ! Спасите от маньяка-минусофреника! Вы знаете,что нужно делать,не подведите. :classic_laugh:

• Like 3
  • Haha 1

Wisdom

Не удается зайти в форум с телефона. Ник правильно пишу, пароль правильно, нет и нет. У кого еще так?

Wisdom

@Stolz @Вредный Крыс

1564055473-48fb321d86ac8e2f9c2fba406d69d

25 июля произошло одно из самых известных событий войны в Югославии, которое называют "падением Жепы". В этот день начался штурм и довольно быстрое занятие Жепы членами 10 диверсионного отряда. 
Блокада Жепы закончилась напряжёнными переговорами Младича, Толимира, полковника Авдо Палича и полковника Верхогляда.
Палич оставался до конца переговоров об условиях капитуляции жепского гарнизона, после чего пропал без вести. 
Раздираемая гражданской войной Жепа стала началом интервенции НАТО в Сербскую Республику.

Edited by Тов. Сaaхов
  • Like 2

Birdman
3 часа назад, Zlaw сказал:

Замечу, что время этих мероприятий я как участник движения, и  думаю не один я,( судя по мимике водителей стоящих в пробках) кто  вспоминает кульфет организаторов до десятого колена)))

Глок вы редко наверное в Баку в последнее время водите машину, поэтому вам показалось, что стало лучше))

с одной стороны некоторые бараны водилы, с другой стороны олени пешеходы, с третей ЙПХ Навуходоносоры продающие права как горячие пирожки... инди гел бу зоопаркда машын сюр:))

Alternativ yollar axtarın, dedi zooparkın rəisi...

• Haha 2

Birdman
9 часов назад, Zema сказал:

Вахсэй!!!!😂😂

oxaaaaaayy

• Haha 1

Birdman
2 часа назад, www mona liza сказал:

mən deyərdim 8.00-14.00....analoqu olmayan iş saatları...bütün dünyaya nümunə olaq...biz sevirik axı belə analoqu olmayan şeylərlə fəxr etməyə...bir dəfə də bu analoqu olmayan şey və zad xalq üçün olsun...guya nahardan sonra camaat işləyir...qoy evlərinə getsinlər...evdə elektrik, su, tualetdən istifadə etsinlər...işini görən onsuz da işini görəcək...

• Excellent 1

Adina
12 minutes ago, Тов. Сaaхов said:

1564049691-57524c486b0c91d044aebe09830f4

Франция... Поток беженцев из Африки хоть на что-то положительно повлиял )))

• Haha 2

Birdman
11 минут назад, Тов. Сaaхов сказал:

ona görə qaralara qarşı diskriminasiya var eeee...

P.S. Muxtar bunların hamısına fora verər...

Birdman
10 часов назад, Дюймовочка сказал:

Halaldir. 

indi deyəcəklər ruslara niyə belə münaisbət bəsləmirsən...bəli mən rus hökümətinə belə neqativ münasibət bəsləyirəm...amma ruslar da bizim kimi bir şəxsin əlinin altında qalıblar, səsləri çıxmır...biz internasional məhlədə yaşamışıq...ruslar, gürcülər, ukraynalılar, ermənilər və s...yalnız ermənilər deyirdi ki, Qarabağ bizimdir...anamın arxivindən ))) anam da deyir ki, biz nə bilək belə bir hadisə baş verəcək, biz nə bilək bu erməni arvadı niyə belə deyir...yaşlı erməni idi, hey deyirdi ki, Qarabağ nash...Bakıdakı ruslar isə mədəniyyətli idilər, heç vaxt belə fikirlər səsləndirmirdilər...odur budur nə erməni hökümətinə, nə də ermənilərə müsbət münasibət bəsləmirəm...düzdür ola bilsin ki, hər hansı bir erməninin bu Qarabağ məsələsində günahı yoxdur...amma bu sadəcə bu saat və bu dəqiqə üçün belədir...növbəti saat adamı arxadan vurma ehtimalı var...boşuna topik olsun deyə yazmıram...yaşamışıq bunları bir ailə kimi

belə...

Edited by Birdman
  • Like 2
  • Excellent 2

Lahn-dill
11 часов назад, Birdman сказал:

mənim üçün bu məyusedici haldır ki, bizimkilər unutqanlıq göstərib, erməni millətinin hər zaman arxadan zərbə vurmağa hazır olduğunu unudurlar...bir Qarabağ olsa, deyərəm əşşi bir dəfə səhv ediblər də...amma bu illər boyu davam edən bir nifrətdir axı...əsla bir-iki adamın hərəkətinə görə bütün millət pisləyən adam deyiləm...amma ermənilərdən başqa...mənə görə hamısı təhlükəlidir...

əlbəttə bu Sizin seçiminizdir...özünüz bilən məsləhətdir...mən sadəcə fikrimi bildirirəm...

mən isə kritik hal (məsələn, bütün şəhərdə bir dənə həkim varsa,  o da ermənidirsə) olmadıqca, bir ermənidən kömək istəmərəm...taksi cağıraram, ictimai nəqliyyatdan istifadə edərəm, əziyyət çəkib piyada gedərəm...mənim də işimlə bağlı biz erməniləri də intervyu edirik...mən erməni olanda rəsmi məktub yazıb maraqlar toqquşması olduğuna görə belə intervyulardan imtina edirəm...amma mən o intervyuda iştirak edib və o ermənyə çətin suallar verib dolaşdıra bilərəm...bu zaman o bizim şirkətdən iş almaz...amma düşünürəm ki, bu düzgün əməl deyil...bəlkə də səhv edirəm, amma yenə də mən insanlara əziyyət vermək tərbiyəsi görməmişəm...bundan sonra da dəyişəsi deyiləm, çünki qozbeli qəbir düzəldir...

nə isə çox yazdım...üzr istəyirəm...Sizə uğurlar...

P.S. mənə maraqlı deyil xaricdə bizimkilər ermənilərlə biznes edir, qardaşlıq edir, nə bilim nə edir....mən özümə və öz ailəmə cavabdehəm...mən və mənim ailəm ermənilərlə 88-ci ildən məktəbdə, qonşuluqda, Qarabağda vuruşub, indi də hər dəfə Bakıya gələndə deyirlər ki, orda ermənilərdən ehtiyatlı ol...

Я преданна свое стране не меньше Вашего, поверьте. Никого о помощи не просила- тоже не в моих правилах. 

Ermeni arxadan vurmaq üchün- gerek onunla ish sazishin ya da hansisa bir münasibetin ola. Söhbet tercümeden gedirdi. Tercümeye gelen insani men sechmirem. Onun üchün tercüme etmek- menim qazanc yerimdir. Halal. Insanliq gösterib - bunu da qeyd etdim. Düze düz

bu qeder

Вредный Крыс
33 минуты назад, Тов. Сaaхов сказал:

Азербайджан за Европу не посчитали, а армян и грузин посчитали(((

Хотя все втроём в зоне УЕФА.

Вредный Крыс
22 минуты назад, Adina сказал:

Франция... Поток беженцев из Африки хоть на что-то положительно повлиял )))

А литовцы, Молдоване и сербы вапще без пенисов)))

• Haha 2

Wisdom
1 minute ago, Вредный Крыс said:

Азербайджан за Европу не посчитали, а армян и грузин посчитали(((

Хотя все втроём в зоне УЕФА.

Замеряли также наверное.

Birdman
24.07.2019 в 20:09, Birdman сказал:

qeyd edim ki, Robert S. Mueller-in konqres dinləməsi gedir...

qeyd edim ki, amerikan məhkəmələri əsl biznesdir...Muellerin 22 aylıq işinə büdcədən 20 mln. xərcləyiblər...İstintaq zamanı ölkə büdcəsinə 42 mln. pul (zaminə buraxılmalar, əmlakın müsadirəsi və s.) daxil olub...Dövlət 22 mln. plyusdadır...Bizim milyard oğurlayanlar necə oldu bəs? :facepalm:

Kimdir axı Bundestaq?!(C)

P.S. Muellerin reportu Muellerin çıxışından daha maraqlı idi...

Wisdom
25 minutes ago, Вредный Крыс said:

А литовцы, Молдоване и сербы вапще без пенисов)))

У армян всего 11, 11...

• Haha 1

Yukiko
3 часа назад, Yukiko сказал:

ДРУЗЬЯ! Спасите от маньяка-минусофреника! Вы знаете,что нужно делать,не подведите. :classic_laugh:

Обломов и Гюля мои настоящие виртуальные друзья!:smoking:

• Like 2
  • Haha 3

www mona liza
1 hour ago, Birdman said:

ir dəfə də bu analoqu olmayan şey və zad xalq üçün olsun

07.00--00.00 bu daha inandirici olar eger sohbet xalq ucun neise etmekden gedirse ))

• Like 1

Wisdom
7 minutes ago, Yukiko said:

Обломов и Гюля мои настоящие виртуальные друзья!:smoking:

А как же Шимон?:smoking:

• Haha 1

Birdman
Только что, www mona liza сказал:

07.00--00.00 bu daha inandirici olar eger sohbet xalq ucun neise etmekden gedirse ))

niyə bu qədər qanmazdırlar..niyə fərqli iş saatları da eləmirlər ki, şəhərdəki tixac sakitləşsin, insanların ailəsinə və özünə sərf edəcək vaxtı qalsın və s...hələ bu xaricdə konfranslara da gedirlər...yenə də öyrənmirlər...deyək ki, yaxşı bu dövlət şirkətləri dövlətin qayda-qanununa tabedir...amma bu özəl şirkətlər bu iş saatını müstəqil tənzimləyə bilər axı...onu da eləmirlər...amma di gəl Linkedində bir paylaşımlar etsin ki, bu HR-cıqlar...Home Office-dən treyninq keçirlər...ay insan, bizdə Home Office var ki, bunu treyninqini keçirsiniz...Həftədə 40 saatdan artıq işlədirlər camaatı və əlavə saatları da ödəmirlər...Amma di gəl dövlətdən bir haqsızlıq görən kimi şüvən salırlar ki, dövlət pisdir....ala, sən özün məgər yaxşısan? ala, sən özün işçilərinə qarşı haqsızlıq eləmirsən? niyə ölmürlər eyyy?!

Mən həmişə işçilərimə demişəm ki, işinizi sağlama alın, istəyirsiniz işə də gəlməyin...Əgər işinizi görməyibsinizsə və sizə görə mənə söz gələcəksə, onda aramız dəyəcək...İşə gec gəlirsən, tez gedirsən, mənə fərqi yoxdur, işini vaxtında gör...

bir-iki şillər vurdum özümə...ayıldım...

www mona liza
4 minutes ago, Birdman said:

niyə bu qədər qanmazdırlar..niyə fərqli iş saatları da eləmirlər ki, şəhərdəki tixac sakitləşsin, insanların ailəsinə və özünə sərf edəcək vaxtı qalsın və s...hələ bu xaricdə konfranslara da gedirlər...yenə də öyrənmirlər...deyək ki, yaxşı bu dövlət şirkətləri dövlətin qayda-qanununa tabedir...amma bu özəl şirkətlər bu iş saatını müstəqil tənzimləyə bilər axı...onu da eləmirlər...amma di gəl Linkedində bir paylaşımlar etsin ki, bu HR-cıqlar...Home Office-dən treyninq keçirlər...ay insan, bizdə Home Office var ki, bunu treyninqini keçirsiniz...Həftədə 40 saatdan artıq işlədirlər camaatı və əlavə saatları da ödəmirlər...Amma di gəl dövlətdən bir haqsızlıq görən kimi şüvən salırlar ki, dövlət pisdir....ala, sən özün məgər yaxşısan? ala, sən özün işçilərinə qarşı haqsızlıq eləmirsən? niyə ölmürlər eyyy?!

Mən həmişə işçilərimə demişəm ki, işinizi sağlama alın, istəyirsiniz işə də gəlməyin...Əgər işinizi görməyibsinizsə və sizə görə mənə söz gələcəksə, onda aramız dəyəcək...İşə gec gəlirsən, tez gedirsən, mənə fərqi yoxdur, işini vaxtında gör...

bir-iki şillər vurdum özümə...ayıldım...

Sahil Babyev təzədi hələ qoy biraz əl qol açsın hamısını 24 saat ərzində düzəldəcək )) 

#prayforhonestministersahilbabayev ))

• Haha 1

Birdman
7 минут назад, www mona liza сказал:

Sahil Babyev təzədi hələ qoy biraz əl qol açsın hamısını 24 saat ərzində düzəldəcək )) 

#prayforhonestministersahilbabayev ))

boş şeylərdir hamısı...dedilər cavan nəsil gəlib düzəldəcək...düzəltdilər axı....hələ bir cavan var...bir idarənin rəisidir...sərgi olanda buna deyiblər ki, Prezident sənin stendinə gələcək...hazır ol...Prezident sərgiyə gəlib, bunu görəndə çönüb gedib...bilir axı, necə malbaşdır...çünki qohumudur )))

www mona liza
37 minutes ago, Birdman said:

boş şeylərdir hamısı...dedilər cavan nəsil gəlib düzəldəcək...düzəltdilər axı....hələ bir cavan var...bir idarənin rəisidir...sərgi olanda buna deyiblər ki, Prezident sənin stendinə gələcək...hazır ol...Prezident sərgiyə gəlib, bunu görəndə çönüb gedib...bilir axı, necə malbaşdır...çünki qohumudur )))

#duzeler

#bunadashukur

#allahkerimdi

#2025 )))

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Who Viewed the Topic

139 members have viewed this topic:
    Martinika  Безе74  WOLF  Ленц  amitola  Pozis  R.M.  gasiga  Хамаль  God_bless_you  Gun-smith  Верующий Атеист  Hashimoto  Heydar Ali  Arif Gurbanov  Tehnokrat  Wzor  Zefir  perepelka  Messina  Wisdom  ImpendingDoom  Ballet  M.ALIYEV  Сева ИМ  Рысь  Пастор Шлаг  Zlaw  ataman  Shimon Friedman.  Облигация  Дюймовочка  Тео  Lahn-dill  Spaun_78  Hennessy  www mona liza  E_not11  Starry Eyed  Birdman  Al Pacino  Carpe Diem  A_12  Baku2018  Spirt  Glock  Stolz  Obozrevatel  ultramarin  Bushido  PRAVDORUB  Yukiko  Zema  split  Тундра  Da Vinci  gylya  LiyA_  Evol  Провокация  artist88  SophieL  -=laziale=-  Despina  Sunrise™️  Natali_@@@  Miss  Adina  patusik  ***Nika***  Fermer  nineliya  Бенц  Addeliya  Bodriy  Oblomov  Centurion  Poor Yorick  Artist77  Peris  Konatus  Undina  Walter White  Sabinka  Valois  Arximed  Mes Eléphants Roses  Лента  Sasha  Вредный Крыс  Masusenka  Carcosa  JaFlour  Murad Ali  *Jolie*   Rauℓ  uncle Y  Rust programming language  kisliy365  Kreative Life  and 39 more...
  • Who's Online   7 Members, 6 Anonymous, 22 Guests (See full list)

• +Gluter
    • +Emil33
    • +Razario
    • +-=laziale=-
    • +Elbilir
    • +Wolfy
    • +Buritas

• Create New...

Important Information

Terms and Conditions